Ogłoszenia Jasło - Serwis Ogłoszeniowy

Ślusarz-monter

Dodaj do ulubionych
Kontakt info@2pp.pl
Dodane 2020-08-10
Autor
Gość

Opis

Centrum Badawczo-Rozwojowym TLiN w Krośnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

ŚLUSARZ-MONTER
Miejsce pracy: Krosno

OCZEKIWANIA:

                    wykształcenie średnie techniczne

                    umiejętność:
-montażu mechaniki precyzyjnej
-posługiwania się narzędziami mechanicznymi

                    mile widziane doświadczenie w dziale jakości

OBOWIĄZKI:

                    montaż urządzeń mechanicznych

OFERUJEMY:
             możliwość rozwoju w firmie technologicznej
             atrakcyjne wynagrodzenie
             możliwość awansu
             komfortowe warunki oraz przyjazną atmosferę w pracy
             szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
             elastyczne godziny pracy
             mile widziane osoby niepełnosprawne

Aplikacje z dopiskiem „Ślusarz-monter” prosimy przesyłać na adres mailowy: info@2pp.pl

W zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Badawczo-Rozwojowym TLiN w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Lokalizacja

Krosno, 38-400

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 4201
Wyświetlony: 47
Wygasa: 2020-09-09
W kategoriach: Oferty lokalne

Lostark - stacja demontażu pojazdów