Ogłoszenia Jasło - Serwis Ogłoszeniowy

Automatyk Utrzymania Ruchu

Dodaj do ulubionych
Cena: 5000 5000
Kontakt Katarzyna Jopek
780-026-201
k.jopek@grhpolska.com
Dodane 2020-10-16

Opis

Jeśli poszukujesz stabilnej pracy, posiadasz doświadczenie w dziale utrzymania ruchu oraz nie masz problemów z czytaniem schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych to SZUKAMY WLAŚNIE CIEBIE!

Wolny Etat: Automatyka Działu Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Sanok

Opis stanowiska:

  • Kontrola pracy maszyn (proces montażu i wtrysku)
  • Zarządzanie i konserwacja maszyn i urządzeń - odpowiedzialność za utrzymanie maszyn w sprawności technicznej
  • Wspomaganie uruchamiania nowych projektów (produktów)
  • Modyfikacje i aktualizacje programów w celu optymalizacji procesów
  • Wykonywanie przeglądów technicznych instalacji i urządzeń zgodnie z planem
  • Szkolenia zespołu Utrzymania Ruchu z podstawowych umiejętności związanych z automatyką

Warunki zatrudnienia:

·         Pracę od poniedziałku do piątku

·         1 zmiana: 8:00 - 16:00

·         Umowa o pracę – szukamy kogoś do stałej współpracy

·         Wynagrodzenie w przedziale - 3500 - 5000 zł brutto na START (stawka godzinowa + premie regulaminowe + ekwiwalent za pranie odzieży)

·         Ubezpieczenie grupowe, pakiet multi zdrowie oraz pakiet szkoleń

Szukamy kogoś kto:

  • Ma doświadczenie na stanowisku związanym z Utrzymaniem Ruchu (Automatyka)
  • Posiada praktyczną znajomość systemów automatyki i budowy maszyn
  • Potrafi czytać schematy elektryczne, pneumatyczne i hydrauliczne

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Sanok, 51-354

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 4428
Wyświetlony: 39
Wygasa: 2020-10-30
W kategoriach: Oferty lokalne

Lostark - stacja demontażu pojazdów