Ogłoszenia Jasło - Serwis Ogłoszeniowy

Elektronik konstruktor

Dodaj do ulubionych
Kontakt info@2pp.pl
Dodane 2020-08-10
Autor
Gość

Opis

Centrum Badawczo-Rozwojowe TLiN w Krośnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

ELEKTRONIK KONSTRUKTOR
Miejsce pracy: Krosno

OCZEKIWANIA:

·         Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

umiejętności:

-projektowania i programowania układów elektronicznych

-montażu elektroniki

-mile widziana umiejętność programowania np. w języku C/C++/C#

OBOWIĄZKI:

·         projektowanie i rozwój układów elektronicznych,

·         lutowanie prototypów

·         rozbudowa, modyfikacja i nadzór nad produkcją oprogramowania do urządzeń
elektronicznych

OFERUJEMY:

·         możliwość rozwoju w zaawansowanej firmie technologicznej

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         możliwość awansu i podnoszenia swoich kwalifikacji

·         komfortowe warunki oraz przyjazną atmosferę w pracy

·         szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne

·         elastyczne godziny pracy

·         mile widziane osoby niepełnosprawne

Aplikacje z dopiskiem „Elektronik konstruktor” prosimy przesyłać na adres mailowy: info@2pp.pl

W zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Badawczo-Rozwojowe TLiN w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Lokalizacja

Krosno, 38-400

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 4198
Wyświetlony: 47
Wygasa: 2020-09-09
W kategoriach: Oferty lokalne

Lostark - stacja demontażu pojazdów