Ogłoszenia Jasło - Serwis Ogłoszeniowy

Konstruktor urządzeń mechanicznych

Dodaj do ulubionych
Kontakt info@2pp.pl
Dodane 2020-08-10
Autor
Gość

Opis

Centrum Badawczo-Rozwojowym TLiN w Krośnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Krosno

OCZEKIWANIA:

·                Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, robotyka, automatyka, itp.),

·                Doświadczenie w projektowaniu CAD,

·                Znajomość oprogramowania CAD np. INVENTOR, SolidWorks, SpaceClaim lub podobnych

OBOWIĄZKI:

·                Projektowanie urządzeń i poszczególnych zespołów,

·                Nadzór nad dokumentacją,

·                Wdrażanie do produkcji nowych projektów i wyrobów,

·                Praca indywidualna i w zespole

OFERUJEMY:

·                Możliwość rozwoju w innowacyjnej firmie przy ciekawych projektach,

·                Atrakcyjne wynagrodzenie,

·                Komfortowe warunki oraz przyjazną atmosferę w pracy,

·                Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,

·                Elastyczne godziny pracy

Aplikacje z dopiskiem „Konstruktor” prosimy przesyłać na adres mailowy: info@2pp.pl.

W zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Badawczo-Rozwojowym TLiN w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Lokalizacja

Krosno, 38-400

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 4200
Wyświetlony: 46
Wygasa: 2020-09-09
W kategoriach: Oferty lokalne

Lostark - stacja demontażu pojazdów