Dom z Bieszczad - producent domów drewnianych z bali.

Poszukujemy osoby na stanowisko kierowca z kategorią C+E Kro

Dodaj do ulubionych
Cena: 5000
Kontakt 722 237 257
Dodane 2018-05-16

Opis

Mała rodzinna firma zatrudni KIEROWCĘ z kategorią C+E
(baza w Krośnie)

Opis stanowiska:
- praca w transporcie międzynarodowym Rumunia ,Bułgaria
-załadunki i rozładunki w 99% całopojazdowe
- praca na zestawie ciągnik (euro5,euro 6 ) + naczepa firanka
Wymagania:
-prawo jazdy kat C+E
-aktualne badania lekarskie +psychologiczne
-zaświadczenie o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy
-karta kierowcy
-doświadczenie min 2 lata
-brak nałogów
-dobra organizacja pracy ,zaangażowanie i dyspozycyjność
Oferujemy:
-zatrudnienie na pełny etat
-terminowe wypłaty
-zarobki nie mniej niż 5000zł/miesiąc
-dodatki za pracę w niedziele
-ubezpieczenie grupowe
-telefon służbowy

Lokalizacja

Krosno, 38-400

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 470
Wyświetlony: 266
Wygasa: 2018-07-15

Lostark - stacja demontażu pojazdów