Ogłoszenia Jasło - Serwis Ogłoszeniowy

KOMISJONER / PRACOWNIK MAGAZYNU (K/M) - IBBENBUREN / NIEMCY

Dodaj do ulubionych
Kontakt Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0048 504 969
Dodane 2021-02-22

Opis

Dla naszego klienta z branży logistycznej poszukujemy:

KOMISJONERÓW (K/M) i PRACOWNIKÓW MAGAZYNU (K/M) na niepełny etat lub Minijob.
Miejsce pracy: Ibbenbüren

Ogłoszenie kierujemy do osób mieszkających w Niemczech w okolicach miejscowości Ibbenbüren.

Zakres obowiązków:
- Komisjonowanie i pakowanie ubrań oraz gadżetów
- Skanowanie towarów
- Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:
- Różnorodny zakres obowiązków
- Nowoczesne miejsce pracy
- Zatrudnienie w ramach Minijob lub niepełnego etatu
- Wynagrodzenie w wysokości 10,15 € brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
- Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:
- Gotowości do pracy zmianowej w trzy dni w tygodniu
- Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
- Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego mile widziana
- Prawo jazdy Kl. B oraz auto - wymóg konieczny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Komisjoner / Pracownik magazynu - Ibbenbüren na adres e-mail:

ek@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:

Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

Lokalizacja

ul. Artura Grottgera 26, 35-005 Rzeszów

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 4780
Wyświetlony: 25
Wygasa: 2021-03-08
W kategoriach: Oferty zagraniczne

Lostark - stacja demontażu pojazdów