Bezinwazyjne przyciemnianie szyb samochodowych

Dodaj do ulubionych
Kontakt tel. 731 84 66 33
email - biuro.tintlab@gmail.com
Dodane 2019-06-11

Opis

Nasza Firma zajmuje się bezinwazyjnym przyciemnianiem szyb samochodowych. Jest to metoda, w której żaden element samochodu nie zostaje naruszony - nie wyciągamy szyb, nie demontujemy tapicerki, nie ingerujemy w elektronikę, nie ma konieczności demontażu i ponownego montażu jakichkolwiek części składowych samochodu. Jest to bardzo istotne, ponieważ ogranicza niemal do zera ryzyko uszkodzenia auta, a nowe samochody nie tracą gwarancji. Dzięki tej technice szyby w Twoim aucie zostaną przyciemnione profesjonalnie, szybko, estetycznie i przede wszystkim bezpiecznie.

Korzyści płynące z zastosowania folii przyciemniających:

Folie odbijają szkodliwe promienie UV zapewniając bezpieczeństwo pasażerom, zwłaszcza dzieciom oraz gwarantują efekt chłodu

- Przyciemnione szyby podnoszą atrakcyjność samochodu

- Folia gwarantuje bezpieczeństwo w przypadku stłuczenia szyby

- Przyciemnione szyby zwiększają poczucie prywatności pasażerów

- Mniejsze ryzyko włamania - folie ograniczają widoczność wnętrza pojazdu, więc pozostawione rzeczy nie są widoczne

- Klimatyzacja w samochodach jest bardziej wydajna z uwagi na mniejsze nagrzewanie się wnętrza

Nasza Firma stosuje tylko profesjonalne folie do przyciemniania szyb firmy 3M™. Są one wykonane z niemetalizowanego, barwionego poliestru, nie zakłócają działania telefonów komórkowych i urządzeń GPS, ani odbioru radia satelitarnego. Dodatkowo folie te ograniczają niemal całkowicie dopływ promienia UVA i UVB, które stanowią główną przyczynę odbarwiania się materiałów (np. tapicerki). 3M™ FX ST blokują do 45% całkowitej energii słonecznej przenikającej przez szyby pojazdu zapewniając na wiele sposobów „efekt chłodu”. Warstwa zewnętrzna folii posiada powłokę utwardzaną, odporną na zarysowania.

 

Każda usługa wyceniana jest indywidualnie w zależności od ilości szyb, dostępu do nich oraz ich wielkości, a na każde zlecenie poświęcamy odpowiednią ilość czasu i zaangażowania.

 

 

Punkt montażu:

ul. Stefana Batorego 10

38-400 Krosno

Lokalizacja


Stefana Batorego 10, 38-400 Krosno

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2346
Wyświetlony: 218
Wygasa: 2019-10-10

Lostark - stacja demontażu pojazdów