Produkty zimowe - skrobaczki, odmrażacze

Firmowe strony internetowe w CMS Wordpress; stronyireszta.pl

Dodaj do ulubionych
Cena do negocjacji
Kontakt Michał Krawczykowski
kontakt@stronyireszta.pl
Dodane 2020-03-25

Opis

CMS Wordpress to oprogramowanie, które pozwala na łatwe zarządzanie treścią strony internetowej, a także dodawanie do niej dodatkowych funkcjonalności. W Stronyireszta.pl oferujemy wykonywanie stron www dla firm, które aktualizuje się w prosty sposób. Tworzymy również profesjonalne sklepy internetowe zbudowane na popularnej wtyczce do Wordpressa - Woocommerce.

 

 

Co to jest Wordpress?

 

Klienci często pytają nas o CMS Wordpress. Chcą wiedzieć, co to jest i czy potrzebne im to jest na firmowej stronie. Odpowiadamy: jest to tzw. system zarządzania treścią, czyli program, który pozwala na edytowanie jej treści i dodawanie do niej nowych.

 

Powstał on jako platforma blogowa, ale szybko rozwinął się i dziś jest najpopularniejszym oprogramowaniem wykorzystywanym do stworzenia strony internetowej.

 

 

Jak działa CMS?

 

Każdy CMS, który instaluje się na własnym hostingu, potrzebuje jednej bazy danych. Mając te dwa elementy: hosting odpowiedni dla Wordpressa i bazę danych, można stworzyć stronę internetową lub sklep. Klient loguje się do WP tak, jakby logował się do dowolnego konta w dowolnym serwisie internetowym.

 

 

Czy Wordpress jest darmowy?

 

Tak i nie, ponieważ istnieją jego dwie wersje: płatna i bezpłatna. W tworzonych przez nas serwisach internetowych wykorzystujemy wersję bezpłatną, co oznacza, że klient płaci tylko za wykonanie strony czy sklepu internetowego, ale za oprogramowanie już nie (chyba że potrzebne są dodatkowe funkcjonalności, tzw. wtyczki - wtedy czasami decydujemy się na zakup jednej z tych płatnych. Istnieją także darmowe wtyczki do Wordpressa - z nich korzystamy zawsze wtedy, gdy tylko jest taka możliwość.

 

 

Czy można stworzyć sklep na silniku Wordpress?

 

Tak i tym także się zajmujemy. Wyposażamy ten CMS w najpopularniejszą wtyczkę do tworzenia sklepów internetowych - Woocommerce, która w podstawowej wersji również jest bezpłatna - i na jej podstawie tworzymy sklepy internetowe, którymi łatwo się zarządza.

 

 

Czy strona firmowa w Wordpress będzie profesjonalna?

 

Jak najbardziej! Zachęcamy do zobaczenia przykładów realizacji na stronyireszta.pl/stworzylismy - wszystkie umieszczone tam strony firmowe są wykonane na bazie Wordpressa. Są to oczywiście tylko przykłady i nie oddają w pełni możliwości, jakie posiada WP.

 

Zachęcamy do współpracy!

 

Wejdź na stronyireszta.pl i zapoznaj się z naszą ofertą. Twoja strona firmowa może dzięki Wordpressowi być łatwa do zarządzania, a także zoptymalizowana pod SEO (w tym: szybka) i lepiej widoczna w wyszukiwarce Google. Tworzymy także sklepy internetowe na bazie Woocommerce - przykłady znajdziesz na naszej stronie www.

 

W poniżej podlinkowanym artykule znajdziesz więcej informacji o Wordpressie, jego zastosowaniach i możliwościach.

 

Zapraszamy!

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 3730
Wyświetlony: 56
Wygasa: nie wygasa
W kategoriach: Usługi informatyczne

Lostark - stacja demontażu pojazdów